Informace pro novináře

Na Vaše dotazy týkající se Seznamu vždy rádi odpovíme, pokud nás budete kontaktovat emailem či telefonicky:


Irena Zatloukalová

Irena Zatloukalová, tisková mluvčí

email: irena.zatloukalova@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: V Seznamu vedu celý tým komunikace. Kromě jiného se starám o celkový obraz Seznamu v médiích a o podporu aktivit našeho business development oddělení. Na mně tedy je, aby o Seznamu jako firmě novináři věděli vše podstatné, a tím pádem se o nás dobře mluvilo nejen v ČR, ale i v zahraničí.

gsm: +420 720 365 645

twitter: @izatlouk


Táňa Lálová

Táňa Lálová, PR specialistka

email: tana.lalova@firma.seznam.cz, produktovePR@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: Hledáte-li informace o našich oborových službách, jako jsou například Sreality.cz nebo Zboží.cz, jsem váš člověk. Odpovím vám také na vše, co se týká našich služeb a jejich aktuálního vývoje. Pečuji i o charitativní aktivity společnosti Seznam.cz.

gsm: +420 725 826 072

twitter: @tana_lalova


Petra Dvořáková

Petra Dvořáková, PR specialistka

email: petra.dvorakova@firma.seznam.czproduktovePR@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: Máte-li dotazy k našim produktům nebo službám, jako jsou například Mapy.cz, Seznam.cz Email nebo Seznam prohlížeč, jsem tu pro vás. V Seznam.cz se věnuji také lifestyle komunikaci. Vždy se budu snažit o to, aby se k vám dostávaly veškeré aktuální informace.

gsm: +420 606 147 074


Hana Holubová

Hana Holubová, PR specialistka

email: hana.holubova@firma.seznam.czproduktovePR@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: Starám se o mediální obraz internetové televize Stream.cz včetně jednotlivých pořadů, tvůrců a tváří. Dalším pilířem mé práce je PR podpora video obsahu Seznam Zpráv a nejčtenějšího českého online magazínu Proženy.

gsm: +420 606 724 242


Aneta Kapuciánová

Aneta Kapuciánová, manažer interní komunikace

email: aneta.kapucianova@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: Předávám ostatním zaměstnancům všechny důležité, užitečné a inspirativní informace, které shrnují dění v Seznamu. Mým cílem je, aby o všem věděli včas a neuteklo jim nic zásadního ze života naší firmy.

Kamila Vojtěchová

Kamila Vojtěchová, specialistka komunikace

email: kamila.vojtechova@firma.seznam.cz

Co mám na starosti: Náplní mé práce je mimo jiné pořádání eventů pro zaměstnance Seznamu a zvyšování povědomí o našich firemních hodnotách a vizích. Prostřednictvím interní komunikace předávám informace uvnitř Seznamu, aby každý věděl, co má dělat a proč.

Pokud potřebujete technickou podporu, najdete ji pod odkazem Nápověda u jednotlivých služeb.