Sreality.cz

Služba Sreality nabízí jednoduchý způsob pro inzerci a poptávku na trhu nemovitostí.

V případě inzerce na Sreality.cz si k vašemu účtu služba v rámci vkládání uloží:

  • Emailovou adresu
  • Telefonní číslo
  • Spolu s těmito údaji si služba uloží i IP adresu, ze které byl konkrétní inzerát vystaven.

Tento mechanismus slouží k ověření identity prodávajícího a pomáhá tak předcházet a to i opakovanému vystavování podvodných nabídek, případně napomáhá k následné identifikaci inzerenta v okamžiku oprávněného požadavku ke spolupráci, ke které je služba Sreality.cz vyzvána orgány PČR.

Prodávájící má možnost telefonní číslo v rámci své inzerce před jejím vystavením skrýt a nezobrazovat jej tak veřejně u své inzerce.

V případě, že se uživatel rozhodně zaslat pomocí naší služby poptávku si k němu zakládáme údaje, které do poptávky sám vyplní. Jedná se o jméno a příjmení, telefonní číslo a email uživatele, text poptávky. Tyto údaje ukládáme z důvodu zpětného kontaktu uživatele poptávaným inzerentem. Bez těchto údajů by poptávka nemohla být odeslána. Při odeslání uživatel souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Údaje o inzerci jsou u nás uloženy po dobu platnosti inzerce, po tomto okamžiku, tedy v případě expirace nebo v případě smazání jsou společně s odpověďmi smazány z databáze a to po plynutí lhůty 20 dní.