Sauto.cz

Služba Sauto.cz nabízí jednoduchý způsob pro inzerci a poptávku v auto-moto segmentu.

V případě inzerce na Sauto.cz si k vašemu účtu služba v rámci vkládání uloží:

  • Emailovou adresu
  • Telefonní číslo
  • Spolu s těmito údaji si služba uloží i IP adresu, ze které byl konkrétní inzerát vystaven.

Tento mechanismus slouží k ověření identity prodávajícího a pomáhá tak předcházet a to i opakovanému vystavování podvodných nabídek, případně napomáhá k následné identifikaci inzerenta v okamžiku oprávněného požadavku ke spolupráci, ke které je služba Sreality.cz vyzvána orgány PČR.

V případě, že se uživatel rozhodně zaslat pomocí naší služby poptávku si k němu zakládáme údaje, které do poptávky sám vyplní. Jedná se o jméno a příjmení, telefonní číslo a email uživatele, text poptávky. Tyto údaje ukládáme z důvodu zpětného kontaktu uživatele poptávaným inzerentem. Bez těchto údajů by poptávka nemohla být odeslána.

V případě, že se uživatel rozhodne přispívat do diskuzí k jednotlivým modelům v rámci karty vozu, uloží si služba jeho emailovou adresu s ohledem na nutnost přihlásit se před přídáním příspěvku.

Po 14 dnech po skončeni platnosti, případně smazáním inzerentem se inzerátu nastaví příznak smazáno. Po uplynutí lhůty 180 dní, dojde k uplnému vymazání inzerátu i odpovědí z naší databáze. Tato lhůta nám slouží pro součinnost v rámci spolupráce s PČR. Po uplynutí této lhůty jsou veškerá data nevratně smazány.