Proč u nás pracovat


Získejte v Seznam.cz skvělou práci, bohaté zkušenosti a dobré přátele

Staňte se součástí české společnosti, která je špičkou ve svém oboru

Jedna z mnoha teras pražské centrály v ulici Radlické

Těžko byste mezi českými internetovými společnostmi našli zkušenější než Seznam.cz. Hodně se změnilo od roku 1996, kdy vše začalo seznamem českých webů. Dnes jsme velká společnost s více než 1000 zaměstnanci, která vyvíjí desítky internetových služeb a aplikací. Zkoušíme nové postupy a pracujeme s nejmodernější technologií.

Naše stránky používá denně několik milionů lidí, což znamená velkou zodpovědnost za kvalitu práce. Přijměte zajímavou pracovní výzvu i vy a přidejte se do týmu.

Získávejte zkušenosti k nezaplacení

Školení a tréninky na míru připravuje tým trenérů z oddělení vzdělávání

Kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20, nebo 80. V Seznamu vám něco takového opravdu nehrozí. Jak se překotně vyvíjí náš obor, snažíme se neustále rozvíjet i my. Pracujeme na sobě a rozšiřujeme si obzory, znalosti a dovednosti.

O seznamácké mozkovny se stará Oddělení vzdělávání. Chystá interní odborná setkání, tréninky i e-learning, ve kterých se o své know-how dělí odborníci na slovo vzatí. Ptáme se zaměstnanců, co chtějí umět, a šijeme pro ně kurzy na míru.

Účastníme se českých i zahraničních konferencí, kde také často přednášíme. Stejně tak na různých vysokých školách a studentských i jiných odborných seminářích.

V Seznam.cz je profesní i osobnostní růst velkou prioritou, a proto do něj trvale a vydatně investujeme.

Užijte si skvělé pracovní podmínky

Na střeše pražské centrály si můžete odpočinout u fotbálku, ale taky v posilovně nebo zdoláním horolezecké stěny

Na centrále v Praze na Andělu i na pobočkách v krajských městech pracujeme většinou v otevřených kancelářích (open space). Hned po ruce máte šéfa i kolegy – díky tomu je komunikace svižnější a efektivnější. Pracoviště jsou dobře dostupná MHD a jsou vybavena kuchyňkou s bezedným šálkem kávy a čaje. Myslíme ale i na to, aby si Seznamáci mohli skvěle odpočinout od monitorů.

Seznam.cz nabízí 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, home office, firemní školku v Praze, stravenky a v rámci programu Cafeterie příspěvek na volný čas, zdraví, vzdělání nebo třeba cestování. Když je potřeba, k dispozici je zaměstnanecká půjčka.

Tykejte si s ředitelem

I u Michala Feixe, výkonného ředitele, jsou pro všechny vždy dveře otevřené.

V práci si všichni nezávisle na pozici tykáme, což vytváří přátelskou atmosféru a otevřenou komunikaci. Firemní kulturu jsme zformulovali do čtyř základních hodnot, které u nás platí: podporujeme inovace, komunikujeme otevřeně, jednáme slušně a jsme neformální.

Možná je to dobrým kolektivem, tím, že můžeme chodit v džínách, prestiží zaměstnání u Seznam.cz nebo ještě něčím jiným, ale do práce chodíme rádi. Přijďte se taky přesvědčit o tom, že Seznam.cz je místo, kde stojí za to dřít.


Chci k vám. Máte volná místa?